Szkoła Polska im. św. Jana Pawła II

Polska Szkoła im. Św. Jana Pawła II w Phoenix działa przy naszej Parafii od 9 września 2000 roku. Przez ponad dwadzieścia lat swojej działalności wykształciła kilka pokoleń młodych Polaków, dla których hasło: „BÓG, HONOR, OJCZYZNA” są mocno zakorzenione w ich sercach. Polska Szkoła dba, aby uczniowie poznawali nie tylko język polski, ale również tradycję i kulturę naszego ojczystego kraju, co w przyszłości pomaga im w nawiązywaniu kontaktów z rodzina i znajomymi w Polsce.

Nasza szkoła dba o autentyczna, polską, rodzinną atmosferę poprzez organizowanie tradycyjnych Wigilii,  spotkań wielkanocnych czy akademii z okazji ważnych wydarzeń historycznych. Wspólne wycieczki zbliżają nie tylko dzieci, ale i rodziców. Polska Szkoła w Phoenix to jedna wielka rodzina!

Zaczynamy edukacje od wieku przedszkolnego (ukończone 4-lata) aż do 3 Klasy Liceum. W naszej szkole oferujemy również egzamin LOTE, który uprawnia naszych uczniów do otrzymania tzw. kredytów w szkołach średnich lub wyższych.

Zapraszamy Was, Drodzy Rodzice do zapisywania swoich dzieci do Polskiej Szkoły na naszej stronie:szkola.polskaparafiaphoenix.com