Duchowa Adopcja

W tym roku wyjątkowo 8 kwietnia przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św w naszym kościele o godz. 10:00 am i 7:00 pm.

Jest to też dzień, w którym rozpoczynamy Duchową Adopcję Dziecka Poczętego zagrożonego aborcją. Zapraszamy do włączenia się w modlitwę za dzieci poczęte i ich matki.

Codzienna modlitwa Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zagrożonego aborcją:

MODLITWA CODZIENNA

Panie Jezu za wstawiennictwem Twojej Matki Maryi, która urodziła Cię z miłością oraz za wstawiennictwem świętego Józefa, człowieka zawierzenia, który opiekował się Tobą po urodzeniu, proszę Cię w intencji tego nienarodzonego dziecka, które duchowo adoptowałem, a które znajduje się w niebezpieczeństwie zagłady. Proszę, daj jego rodzicom miłość i odwagę, aby swoje dziecko pozostawili przy życiu, które Ty sam mu przeznaczyłeś. Amen.

Należy codziennie odmówić tę modlitwę i jedną dziesiątkę różańca świętego

MODLITWA PRZYRZECZENIA

Najświętsza Panno, Bogurodzico Maryjo, wszyscy Aniołowie i Święci. Wiedziony pragnieniem niesienia pomocy w obronie nienarodzonych, ja ……………………………… postanawiam mocno i przyrzekam, że od dnia …………………………………………………… w Święto / Uroczystość ………………………………… biorę w duchową adopcję jedno dziecko, którego imię jedynie Bogu jest wiadome, aby przez 9 miesięcy, każdego dnia, modlić się o uratowanie jego życia oraz o sprawiedliwe i prawe życie po urodzeniu. Amen.